CENTRUM » Program » 2021 » Saga dawa 2021
Drazí přátelé, 
v těchto dnech probíhá v chrámu Centra Rabten Čhödarling v Liberci meditační ústraní praxe Buddhy soucitu Avalokitešvary spolu s recitací mantry ÓM MANI PADME HÚM. Toto meditační ústraní vede Ctihodný Gonsar Rinpočhe při online přenosu ze švýcarského kláštera Rabten Choeling, kde stejné ústraní probíhá také.  
Pokud budete mít přání se tohoto ústraní účastnit v chrámu v Liberci, budete mít možnost počínaje touto sobotou 22.5. až do čtvrtka 27.5. a to v časech 9.30-12.00, 14.30-17.00 a 19.30-21.00. V případě, že se nebudete účastnit celého dne, vyberte si odpolední nebo večerní část. Svou účast, prosíme, z organizačních důvodů nahlaste předem, nejlépe na e-mailu tenzin@seznam.cz nebo zašlete SMS na číslo 736 431 059. 
Středa 26.5. je dnem úplňku a hlavním dnem svatého měsíce Vesak (Saga dawa), kdy si připomínáme narození, Osvícení a odchod z tohoto světa (Parinrvánu) historického Buddhy Šákjamuniho. V tento den bude program bohatší, může se v časech lišit a bude se řídit pokyny Ctihodného Gonsar Rinpočheho.
V případě zájmu můžete také v uvedené časy sledovat ústraní ve švýcarském klášteře online.
Přejeme Vám požehnané dny Vesaku a těšíme se na Vás
Administrativa Centra Rabten Čhödarling

Základy buddhismu

archív

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR