CENTRUM » Archiv programů Rabtenu » 2020 » Program na duben 2020
Budova Centra Rabten Čhödarling zůstává v souladu s nařízením vlády ČR ze dne 12.3.2020 a násl. veřejnosti uzavřena, avšak pravidelné i mimořádné modlitby a rituály zde pokračují i nadále.
Budeme během následujících dní provádět několik dalších rituálů, jako je rituál Buddhů medicíny, Táry nebo Guru púdži, věnovaných jako vždy za štěstí a harmonii ve světě a odstranění všech disharmonií jako jsou válečné konflikty, živelní katastrofy a nemoci - nyní speciálně za zastavení epidemie koronaviru.
------------------------------

V souladu s harmonogramem uvolňování činností ze dne 24.4.2020 budova Centra Rabten Čhödarling, včetně obchůdku (soboty), bude znovu otevřena veřejnosti od 27. dubna 2020 v maximálním počtu 15 osob.

Kromě pravidelných ranních a večerních modliteb probíhají i nadále v chrámu našeho Centra další obřady a rituály věnované zlepšení situace ve světě, utišení konfliktů a přírodních pohrom a zastavení nemocí a epidemií - zvláště pandemie koronaviru.

Pokud máte přání, aby byly modlitby provedeny také za speciálním účelem, jako je např. uzdravení nemocného atd., nebo zaslat finanční příspěvek na zakoupení květin, ovoce a dalších darů na obřad, můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu rabten@seznam.cz.

Brzy Vás budeme informovat o květnovém programu.

Kéž jsou všechny cítící bytosti šťastny a kéž jsou prosty utrpení

Základy buddhismu

archív

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR